Zbuduj biuro IP z Planet Technologu

PLANET Technology to nowy gracz na polskim rynku sprzętu telekomunikacyjnego. Projektuje, rozwija i dostarcza nowoczesne rozwiązania do przesyłania danych, dźwięku i obrazu, przeznaczone zarówno dla klientów korporacyjnych jak i sektora małych firm i użytkowników domowych już od 1993 roku.

Aktualnie na stronie voip24sklep.pl możecie znaleźć telefony oraz wideotelefony od PLANET. Sukcesywnie pojawią się również inne produkty tej marki.

Zobacz dlaczego warto wybrać rozwiązania właśnie tego producenta.

unsplash-image-2

„Right Time, Right Product, Right Price”
Firma PLANET ma jasno sprecyzowany cel: zostać globalnym liderem technologii IP. Długoterminowa filozofia korporacji została zdefiniowana w strategii „3R” – „Right Time, Right Product, Right Price” czyli „Właściwy produkt, we właściwym czasie i we właściwej cenie”.

ZOBACZ -> Telefon VoIP Planet VIP-5060PT

Zbudować „Biuro IP”
PLANET Technology dostarcza nagradzane, wysokowydajne produkty i rozwiązania sieciowe umożliwiające zbudowanie „Biura IP”. Oferuje szeroki wybór produktów i gwarantuje profesjonalne wsparcie. Aby zaspokoić również oczekiwania wrażliwych na koszty małych i średnich firm, PLANET posiada w swej ofercie całą gamę produktów uniwersalnych, łatwych w instalacji i za niższą cenę. Co ważne – można je bez problemu integrować z istniejącym środowiskiem sieciowym.

Orientacja na jakość
Dbając o jak najlepszą jakość produktów i usług firma PLANET zdobyła certyfikat ISO 9001. Produkty z logo firmy nagradzane przez światowe magazyny branżowe i biznesowe takie jak: PC Magazine, Chip, Network Solution, Internet Telephony, PC Direct, PC Plus i inne, udowadniają niezawodność i znakomitą jakość tej marki.

ZOBACZ -> Telefon VoIP Planet VIP-1120PT

Troska o środowisko
Firmie nie jest obca polityka zapobiegania zanieczyszczeniom, poprzez nieustanne ulepszanie procesów produkcji. Zgodnie z polityką ochrony środowiska i rozwojem „zielonych produktów” , PLANET aktywnie współpracuje z partnerami i dostawcami, aby wszystkie produkty i opakowania były w pełni zgodne z wymaganiami dyrektyw RoHS i WEEE.

Poszukujesz sprzętu od PLANET Technology? Zgłoś się do nas, razem stworzymy biuro IP dostosowane do Twoich potrzeb!

Artykuł autorstwa:

Bogdan Woźniak