Komunikacja

Systemy wideokonferencyjne

Teleobecność – biznes na odległość

W dzisiejszych realiach prowadzenia biznesu ciężko jest oczekiwać, że każda rozmowa, spotkanie czy prezentacja odbędzie się w sposób osobisty. A jednak nie jest to niemożliwe. Dedykowane rozwiązania programowe oraz nowoczesne urządzenia do wideokonferencji umożliwiają komunikację twarzą w twarz bez potrzeby ciągłego podróżowania i konieczności przemieszczania się.
Systemy wideokonferencyjne cechuje wysoka jakość obrazu wideo oraz krystalicznie czysty dźwięk który, zapewnia by wszyscy uczestnicy konferencji będą słyszani, tak, jakby byli w jednym pokoju.

Korzyści dla Twojego biznesu

Wideokonferencje z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania oraz dedykowanego sprzętu to po prostu realna oszczędność kosztów. Dzięki temu zredukujesz liczbę podróży w znaczącym stopniu. Oczywiście redukcja kosztów to jedno, ale to nie jedyna korzyść jaką daje system do wideokonferencji. Dzięki urządzeniom oraz dedykowanemu oprogramowaniu podniesiesz produktywność zespołu, pomożesz chronić środowisko naturalne oraz będziesz miał więcej czasu na życie prywatne.

Dostarczamy oprogramowanie:

Platforma spotkań:

Praca zdalna, webinaria, spotkania zespołowe, zdalne nauczanie w jednym miejscu przy użyciu przeglądarki internetowej przy wykorzystaniu technologii Web RTC. Utrzymuj integralność Twojego zespołu i ciągłość działalności. Planuj i organizuj spotkania dla swoich współpracowników na dowolnym urządzeniu z dowolnego miejsca.

Kanały tematyczne:

Twórz, organizuj i dziel spotkania w wirtualnych pokojach. Każde spotkania można podzielić tematycznie i spersonalizować dla konkretnej grupy użytkowników w ramach jednego spotkania. Dzięki temu praca dużych zespołów projektowych staje się przejrzysta i efektywna.

Edukacja online:

Przeprowadzaj efektywne szkolenia online i utrzymuj zaangażowanie uczniów podczas sesji i po nich. Udostępniaj obrazy, filmy, wyświetlaj na żywo seminaria internetowe i zachęcaj do uczestnictwa za pomocą narzędzi takich jak chat, tablica oraz ankiety. Możliwość bezpośredniego zapisu każdej sesji pozwoli ponownego jej odsłuchania w każdej chwili.

Telemedycyna:

Konsultacje zdalne staje się faktem. Wykorzystując systemy wideokonferencji możesz zapewnić pacjentom opiekę, jakiej potrzebują, kiedy jej potrzebują. Wirtualne wizyty zwiększają zadowolenie pacjentów, poprawiają jakość opieki i zmniejszają koszty leczenia szpitali i jednostek opieki zdrowotnej.
Pacjenci mogą łatwo dołączać do spotkań wideo z wybranego miejsca i urządzenia bez konieczności pobierania dodatkowego oprogramowania lub wtyczek.

Bezpieczeństwo komunikacji

Organizacje rządowe takie jak jednostki samorządowe na całym świecie wymagają bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań. Dzięki platformie wideokonferencji otrzymują narzędzie dostosowane do przesyłania wrażliwych treści. Wykorzystanie standardowych protokołów szyfrowania i zabezpieczeń do kontrolowania dostępu oraz zapobiegania niepożądanym dostępom.

Zapoznaj się z oferowanymi przez nas systemami wideokonferencji.