Skydesk

Wirtualny pulpit zdalny

Potrzebujesz rozbudowanej infrastruktury IT bez konieczności ponoszenia sporych kosztów budowy i utrzymania?

 Skydesk czyli wirtualny pulpit zdalny, to idealne rozwiązanie dla twojej firmy. Rozwiązanie typu remote-desktop zapewnia możliwość pracy zdalnej na każdym dostępnym urządzeniu takim jak: tablet, telefon czy komputer stacjonarny.

Zalety rozwiązania:

SkyDesk to nie tylko mniejsze koszty, SkyDesk pozwoli twojej organizacji zaoszczędzić czas, przestrzeń biurową i finanse:

  • Bezpieczeństwo. Wiele poziomów zabezpieczeń to korzystanie z usługi bez obaw o dane.
  • Wydajna praca.  Dyski i CPU klasy Enterprise.
  • Oszczędza miejsce. Nie ma potrzeby budowania własnej serwerowni w firmie.
  • Szybki czas dostarczenia. Usługa działa od razu po zakupie.
  • Oszczędza finanse. Stały koszt miesięczny, bez ukrytych opłat. 
  • Możliwość szybkiej rozbudowy i skalowalność. Rozwijaj swoją infrastrukturę szybciej, niż fizyczną (nie musisz czekać na zakup dodatkowych dysków do serwera)
  • Praca z każdego miejsca. Możesz bezpiecznie pracować na każdym urządzeniu z dostępem do internetu. 

 

Bezpieczeństwo

Zarówno wirtualny pulpit zdalny, jak jego dane przechowujemy w chmurze. Nawet jeśli stracisz swoje urządzenie, twoje dane są bezpieczne – wystarczy, że zalogujesz się do usługi na innym urządzeniu i możesz pracować dalej.  SkyDesk oferuje zarządzanie poziomami uprawnień do usługi – możesz dokładnie określić dostęp do zasobów dla konkretnych pracowników w twojej organizacji. Ponadto, dane przesyłane w usłudze są szyfrowane, więc trudne do przejęcia przez osoby nieupoważnione. SkyDesk wykorzystuje także VPN oraz firewall’a, więc dostęp do usługi jest możliwy tylko dla użytkowników z nadanym do niej dostępem. Kolejny element zabezpieczenia to  każdorazowa autoryzacja logowania. Otrzymujesz więc bardzo bezpieczne rozwiązanie, które chroni dane twoje, twoich pracowników a także dane twojej firmy i jej klientów.

Jak Twoja firma skorzysta na Skydesk'u?

Sprawdź, co zyskasz dzięki Skydesk:

Mniejsze koszty

Skydesk oferuje znacznie niższe koszty w porównaniu z budową zaawansowanej infrastruktury. Zapomnij o kosztownych inwestycjach w sprzęt i jego utrzymanie. Dzięki Skydesk, rachunki za prąd będą mniejsze, a dodatkowo zapewniamy wsparcie techniczne na najwyższym poziomie.

Bezpieczeństwo

Twoje dane są dla nas najważniejsze. Dlatego Skydesk oferuje wielopoziomowy system zabezpieczeń, który zapewnia pełną ochronę Twoich informacji. Możesz być spokojny, wiedząc, że Twoje dane są chronione przez naszą zaawansowaną infrastrukturę.

Stały koszt

Z Skydesk nie musisz martwić się o niestabilne koszty związane z infrastrukturą informatyczną. Oferujemy atrakcyjny, stały koszt, który pozwoli Ci łatwiej zarządzać finansami firmy.

Wysoka dostępność

Skydesk to usługa, która działa w każdej wersji bez konieczności rozbudowy. Bez względu na rozmiar Twojej firmy, zawsze możesz liczyć na dostępność i niezawodność naszego rozwiązania.

Praca z dowolnej lokalizacji

Dzięki Skydesk, nie musisz być w biurze, aby mieć dostęp do swoich danych. Nasza usługa umożliwia pracę z dowolnej lokalizacji, co daje Ci swobodę i elastyczność w zarządzaniu swoją firmą.

Czas dostarczenia

Wyobraź sobie, że już chwilę po zakupie możesz korzystać z pełnej funkcjonalności Skydesk. Nasza usługa działa praktycznie od razu po zakupie, więc nie musisz czekać i tracić czasu na skomplikowane instalacje czy konfiguracje.

Trzy dostępne pakiety

Wiemy, że każda firma ma swoje wyjątkowe potrzeby i budżet. Dlatego oferujemy trzy pakiety, które pozwolą Ci wybrać rozwiązanie dostosowane do swoich możliwości i wymagań. Niezależnie od wielkości twojej organizacji, Skydesk zapewnia elastyczność i skalowalność.