Poznaj słuchawkę
Jabra Evolve 80

Linia Evolve jest pełną serią zestawów słuchawkowych w cenach pomiędzy Jabrą Evolve 40 kosztującą 47.00 $, a Jabra Evoleve 80, której koszt wynosi 329.00 $.Każda para słuchawek oferuje różne funkcje, każda została zaprojektowana z myślą o produktywności. Słuchawki te nie są przeznaczone tylko do pracy, doskonale sprawdzą się też jako słuchawki gamingowe lub po prostu do słuchania muzyki.

Zanim przejdziemy do omówienia słuchawek – kilka faktów, dlaczego Jabra Evolve są stworzone z myślą o potrzebach współczesnego rynku.

maxresdefault

Coraz więcej ludzi, coraz mniej miejsca, coraz więcej hałasu…
Pracownicy umysłowi Spędzają aż 75% dnia przed biurkiem i 28 godzin odpowiadając na emaile w każdym tygodniu. W ciągu ostatnich dekad, liczba ludzi pracujących umysłowo podwoiła się, przy czym miejsce w którym pracują zmniejszyło się z 50 metrów kwadratowych do 20. Liczba ludzi pracujących na otwartych przestrzeniach zwiększa się dramatycznie, kiedy miejsce przeznaczone na osobę szybko się zimniejsza.
W takim środowisku pracy, możemy liczyć na to że 69% pracowników, którzy wykonują swoją prace w biurze pełnym hałasu, zgłasza uwagi o negatywnym wpływie otoczenia na mniejszą produktywność w takich warunkach – to ponad połowa!

Ratunek? Znajdź odpowiednie słuchawki!
I tutaj właśnie się przydadzą słuchawki z serii Jabra Evolve. Z Jabra Evolve tworzysz sobie lub swoim pracownikom środowisko sprzyjające koncentracji i produktywności.W projektowaniu tej linii słuchawek Jabra chciała stworzyć słuchawki wszechstronne – by jeden zestaw słuchawkowy nadawał się do pracy, jak i słuchania muzyki. Jabra tłumaczy:

Zmień sposób, w jaki pracujesz. Dzisiaj, pracując umysłowo potrzebujesz mniej restrykcyjnych warunków pracy. W jednym momencie rozmawiasz przez telefon, w innym chcesz posłuchać swojej ulubionej piosenki. Z Jabrą EVOLVE możesz w ułamku sekundy zmienić tryb między pracą, a relaksem używając dowolnego urządzenia.

Co kryją słuchawki Jabra Evolve 80?
Skupmy się na słuchawkach Jabra EVOLVE 80. Słuchawki oferują aktywne usuwanie hałasu i wiele więcej. Ten zestaw słuchawkowy jest dostosowany do pracy jak i rozrywki. Jabra EVOLVE 80 MS Stereo to profesjonalny zestaw słuchawkowy zaprojektowany by poprawić koncentracje i komunikacje – zapewni spokój nawet w hałaśliwym otoczeniu, byś mógł skoncentrować się na pracy. Do tego posiadają wygodne nakładki nauszne, które również zaprojektowane są z myślą o redukcji hałasu w biurze.

Zobacz – teraz jestem zajęty
Pracownicy z Jabry zdają sobie sprawę z tego ze jeśli pracujesz w biurze to jest to bardzo przydatne, by poinformować współpracowników, że jesteś zajęty. Po to właśnie jest wbudowany świetlny sygnalizator zajętości. Kiedy odbierasz telefon, światełko automatycznie się zapala ostrzegając innych o tym, że właśnie prowadzisz rozmowę. .Jeśli nie rozmawiasz przez telefon ale chciałbyś w skupieniu i bez pytań zająć się czymś lub po prostu potrzebujesz chwili dla siebie, możesz manualnie uaktywnić sygnalizator.

Wszechstronność to podstawa
Słuchawki Jabra Evolve 80 są zaprojektowane z myślą o elastyczności. Kabel zakończony jest 3.5 mm wtyczką. Dzięki temu może być używany z dowolnym smartfonem lub tabletem. Zestaw słuchawkowy Jabra świetnie wycisza dźwięki otoczenia i dokładnie wychwytuje twój głos. Jeśli chcesz użyć słuchawki Jabra Evolve 80 by dzwonić, to po prostu podłącz 3.5 mm wtyczkę do kontrolera połączeń. Kontroler pozwala ci odbierać lub kończyć rozmowy, kontrolować głośność, wyciszać rozmowy, i aktywować sygnalizator który wyświetli ze jesteś zajęty.
Słuchawki Jabra są zaprojektowane również z myślą o rozmowach telefonicznych, dlatego wyposażono je w dobry mikrofon (możesz go w każdym momencie przesunąć i schować, jeśli będziesz miał ochotę tylko posłuchać muzyki np. podczas spaceru).

Podsumowując – Jabra Evolve 80 są wygodne, posiadają dobre bierne i aktywne usuwanie hałasu, mikrofon działa bez zarzutu i można go schować. Do tego działa ze smartfonami, tabletami i komputerami. Świetną sprawą jest sygnalizator wskazujący czy jesteś zajęty rozmową telefoniczną lub wykonujesz inną wymagającą skupienia czynność.

Przejdz do Sklepu i zobacz produkt!

Artykuł autorstwa:

Kryspin Maroszczyk