Poznaj Nas bliżej!

Jak powstało Teleinspiro?

Teleinspiro to odpowiedź na pytanie ” A gdyby tak…”.
Powstaliśmy jako jedno z marzeń naszego CO-foundera – Kryspina. 
W jego głowie zrodził się pomysł, aby usługi informatyczne zrobić nieco inaczej, po naszemu. Teleinspiro to połączenie pasji tele-informatycznej i zamiłowania do najnowocześniejszych technologii. Od początku postanowiliśmy skoncentrować się na dostarczaniu usług w takim zakresie, aby zaopiekować się firmami od A do Z.
Każde marzenie potrzebuje realizacji, tak więc cały na biało wkroczył nasz szef Działu Technicznego – Irek. To on trzyma rękę na pulsie przy projektach, które realizujemy. Dzięki niemu marzenie Kryspina przeszło od myśli do realizacji.

Nie mają dla nas tajemnic zagadnienia takie jak: backup geolokalizacyjny, firewall, klaster serwerów, redundancja. Z powodzeniem stosujemy te rozwiązania u swoich klientów.
Chcemy robić – i robimy – dobrą teleinformatykę dla wielu branż. Od nas nie usłyszysz ” U mnie działa”. Zamiast tego zawsze robimy tak, aby u was też działało.

Nasza największa informatyczna miłość to bezpieczeństwo. Wiemy co, wiemy jak i wiemy kiedy. Chętnie zarażamy naszych klientów swoją wiedzą i zawsze służymy radą.

Security in your IT – Teleinspiro.

Nasz zespół

Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem i mamy owocowe czwartki, bla bla bla.. gdzieś to już czytaliście, prawda?

Jeśli jednak chcielibyście dowiedzieć się o nas nieco więcej…
Teleinspiro to ekipa ludzi z pasją, kompetencjami i doświadczeniem – które zdobywamy na froncie. 

Serio kochamy swoją pracę, chociaż wiemy że czasami nie jest łatwo 🙂 Każdy z nas ma bzika na punkcie swojej specjalności – na przerwach potrafimy rozmawiać tylko o nowinkach i ciekawostkach. W wolnym czasie trochę gramy w piłkę, a pizza friday w biurze to już u nas prawie tradycja.

Teleinspiro to nie tylko administratorzy IT, wśród nas znajdziesz również web developera, specjalistów od marketingu czy copywriterkę
Serce naszej firmy to oczywiście Dział Techniczny, bez nich (jak czasami macie okazję się przekonać) świat przestaje działać. To oni ratują wasze firmy, kiedy trzeba ugasić „pożar”.  Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych, czasem trzeba tylko chwilę dłużej poczekać na realizację! 🙂

lat doświadczenia
godziny wsparcia
klientów nam zaufało
niższe rachunki na IT
%

Dział Techniczny

HelpDesk

Serce Teleinspiro. Dział Techniczny to nie tylko ludzie w sweterkach 🙂 Specjaliści w swoich dziedzinach z sercem do pracy. To z nimi rozmawiacie najwięcej, jeśli trzeba uratować sytuację.

Dział Sprzedaży

Handlowy i Marketing

To My tworzymy wszelkie oferty na nowe produkty i usługi. Wiemy jak rozmawiać o liczbach i korzyściach. To z nami wynegocjujesz najlepsze warunki. Wiemy jak znaleźć to, czego potrzebuje Twoja firma

Dział Administracji

To tutaj tworzymy wszystkie faktury, umowy i dokumenty firmowe. W sprawach trudnych Dział Administracji zawsze jest gotowy znaleźć rozwiązanie. Jesteśmy dla Was dostępni w godzinach 8:00-16:00.

Porozmawiajmy o Twojej firmie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.