Microsoft 365

Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu

Poznaj zalety M365

M365 to pakiet narzędzi od Microsoftu, który pozwala na łatwe i skuteczne zarządzanie danymi, komunikację wewnętrzną oraz współpracę z innymi pracownikami. W skład pakietu wchodzą między innymi takie aplikacje jak MS Teams, OneDrive czy SharePoint. Poniżej trochę więcej o poszczególnych elementach.

    • Aplikacje biurowe: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, Access.
    • Komunikacja i współpraca: Teams, SharePoint, OneDrive.
    • Zarządzanie projektami: Planner, Project.
    • Rozwiązania do ochrony i zabezpieczenia danych: Microsoft Defender, Azure Information Protection
    • Usługi biznesowe: Exchange Online, Power BI, Power Apps, Dynamics 365

Microsoft 365 - dla kogo?

Polecamy szczególnie tym firmom, którym zależy na sprawnej komunikacji i zarządzaniu danymi. Dzięki aplikacji do wideokonferencji (MS Teams), prowadzenie firmy w formie hybrydowej (praca zdalna + praca stacjonarna) to już nie problem. Microsoft365 w zależności od wybranej licencji będzie umożliwiał na jego wykorzystywane z poziomu przeglądarki lub w aplikacjach pobranych bezpośrednio na urządzenie.

M365 jest dla Twojej firmy jeśli:

– przechowujecie duże ilości dokumentów w formie cyfrowej (także zeskanowane wersje papierowe dokumentów takich jak listy, pisma)

– chcecie sprawnie zarządzać dokumentami i przesyłać je między sobą (usługa OneDrive umożliwia tworzenie katalogów, a także zarządzanie dostępem do nich)

– Twoi pracownicy pracują także zdalnie i potrzebujesz komunikować się z nimi o dowolnej porze bez potrzeby ściągania ich do firmy

– chcesz organizować spotkania z kontrahentami, którzy nie są dostępni na miejscu (konferencje międzynarodowe, spotkania z klientami z miejsc znacznie oddalonych od siedziby firmy)

– potrzebujesz uporządkowanego systemu komunikacji między pracownikami także w formie online

Dowiedz się, jak Microsoft 365 ułatwi pracę twojej organizacji

Dowiedz się więcej o usłudze dzięki konsultacji z Działem Technicznym

Co zyskasz dzięki usłudze Microsoft 365?

Najważniejsze aplikacje z pakietu:

Exchange Online

zapewnia pocztę e-mail, kalendarze, kontakty i zadania dla firm. Dzięki niej można korzystać z funkcji takich jak automatyczne sortowanie wiadomości, współdzielenie kalendarzy i kontaktów, zarządzanie delegatami i wiele innych. Wszystkie dane są przechowywane w chmurze i są dostępne z dowolnego urządzenia i miejsca.

OneDrive

usługa chmurowa do przechowywania dokumentów. To nic innego jak segregator online, w którym możecie umieszczać wszystko to, co ważne dla organizacji. Szczególnie przydatna do przechowywania dokumentów wewnętrznych takich jak np. procedury, standardy obsługi, wzory korespondencji, kontakty.

SharePoint

zarządzanie dokumentami i treściami online. Ułatwia swobodne przesyłanie dokumentów między pracownikami. SharePoint to także idealne miejsce do tworzenia katalogów z podziałem na działy, które pracują w twojej organizacji. Dzięki temu np. uporządkowane dokumenty działu handlowego nie bedą się mieszać z innymi. Dostęp z każdego miejsca na świecie za pomocą konta Microsoft to duże ułatwienie i możliwość pracy poza domem bez potrzeby zabierania ze sobą dużej ilości dokumentów w formie papierowej.

MS Teams

platforma do wideokonferencji, czatu. Dzięki niej odległość między pracownikami czy kontrahentami przestaje być przeszkodą. Możesz zorganizować spotkanie z każdą osobą na świecie, o dowolnej porze. Dzięki integracji z resztą usług pakietu Microsoft 365, możesz w pełni wykorzystywać jego możliwości. Integracja wszystkich narzędzi pozwala na przesyłanie i współtworzenie dokumentów przez Twoich pracowników. Odległość nie ma znaczenia.

Inne narzędzia pakietu M365:

Oprócz tego, w pakiecie M365 znajdziesz kilka innych narzędzi:

Outlook (aplikacja pocztowa),
MS Word (edytor tekstowy),
Ms PowerPoint (narzędzie do tworzenia prezentacji multimedialnych)
Excel (arkusz kalkulacyjny)

Bardzo przydatna może okazać się także funkcja współdzielenia kalendarza z innymi pracownikami (dzięki jest możliwy wgląd w to, czy są dostępni o konkretnej godzinie) a także aplikacja Planner, dzięki której możecie przydzielać sobie zadania np. wysyłka dokumentów, spotkanie.

Niewątpliwie warto zwrócić uwagę na nieograniczone możliwości wykorzystania Microsoft365 w Twojej organizacji. Odpowiednie wdrożenie pakietu, dopasowane do aktualnych potrzeb firmy to spore ułatwienie codziennej pracy. To ty decydujesz, czy i w jakim zakresie będziesz wykorzystywał dostępne narzędzia. Nie stanowi dla Nas problemu rozszerzenie funkcjonalności dostępnych aplikacji, gdy pojawi się potrzeba. Microsoft365 daje swobodę zarządzania produktami.

Jak wdrożyć M365 w swojej organizacji?

Teleinspiro oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie implementacji, konfiguracji oraz szkolenia z zakresu Microsoft 365. Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz wdrożyć Microsoft 365 w swojej firmie?

Zadzwoń do Nas, pomożemy!

Masz pytania?
Umów się na konsultację!

Zapisz się poprzez formularz konsultacji