Hosting

Utrzymanie i zarządzanie

Hosting - poznaj usługę

Usługa hostingu strony oraz poczty dla firm to udostępnienie przestrzeni na serwerze internetowym, który umożliwia przechowywanie i udostępnianie np. swojej aplikacji web czy strony internetowej a także korzystanie z poczty elektronicznej na domenie firmowej. Wdrażamy te rozwiązania od lat, jesteśmy świadomi jak ważne jest działanie usług i aplikacji web dla danej organizacji. 

W ramach usługi hostingu otrzymujesz miejsce na serwerze, na którym możesz przechowywać:
– stronę swojej firmy
– pocztę firmową
– inne aplikacje web.

Serwer hostingowy jest odpowiednio skonfigurowany i utrzymywany, w ten sposób zapewniamy wysoką dostępność, szybkie działanie i tym samym unikamy awarii. 

Jak wygląda współpraca z nami w ramach usługi?

Polityka bezpieczeństwa

W oparciu o wymagania stosujemy niestandardowe ustawienia i konfigurację. Wiemy co to poufność danych i zaufanie, od lat obsługujemy branże w których dane wrażliwe to największy priorytet.

Skalowalność

Twoja firma rozwija się szybko i potrzebuje większej przestrzeni? Zaoferujemy ci elastyczny pakiet hostingowy, który dostosujemy do zmieniających się potrzeb firmy. Zmiana hostingu współdzielonego na dedykowany to żaden problem.

Dedykowane wsparcie

Oferujemy usługę wraz ze wsparciem technicznym, co oznacza że pomożemy ci zawsze kiedy potrzebujesz pomocy związanej z usługą. Każdemu klientowi przydzielamy opiekuna technicznego, który wesprze w nawet najdrobniejszych kwestiach.

Oszczędność

Korzystając z naszych usług, nie musisz martwić się o to jak utrzymać swój serwer i aplikacje pocztowe. Oszczędzasz czas i koszty, które niesie zatrudnienie specjalistów IT do obsługi tych usług w swojej firmie. Możesz skupić się na tym, co dla ciebie najważniejsze - na swoim biznesie.

Bezpieczeństwo danych

Oferujemy zaawansowane rozwiązania bezpieczeństwa w ramach usługi. Stały monitoring, systemy antywirusowe, zapory sieciowe (firewall), kopie zapasowe czy szyfrowanie danych. To wszystko pomaga zabezpieczyć dane firmowe przed atakami z zewnątrz. Twoja firma jest w dobrych rękach.

Porozmawiaj z ekspertem

Sprawdź, co możemy ci zaoferować w ramach usługi.

Co zapewniamy w ramach usługi?

JAKOŚĆ: posiadamy przestrzeń serwerową zlokalizowaną na całym świecie. 

DOPASOWANIE: usługi dobieramy pod konkretne wymogi twojego biznesu

WSPARCIE: jesteśmy dostępni nawet 24/7 – jeśli tego potrzebuje twoja firma aby pracować płynnie i bezpiecznie

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA: wdrażane przez nas usługi są oparte na sprawdzonym oprogramowaniu; panel zarządzanie usługami cPanel, Microsoft Exchange, Cloud Flare

ZGODNOŚĆ RODO: dostarczamy wszystkie wymagane dokumenty, by firma w obszarze hostingu była zgodna z regulacjami RODO

Hosting w praktyce:

Jak wygląda usługa w praktyce? Oto następujące kroki:

1. Analiza stanu obecnego oraz przyszłych potrzeb Twojej firmy – bazujemy głównie na waszych dotychczasowych doświadczeniach, potrzebach, wymaganiach. Wszystko po co, aby usługa była adekwatna do tego, czego wam potrzeba.

2. Wybór rozwiązania – po wstępnej analizie i określeniu wymagań sugerujemy wybór odpowiedniego pakietu, konfiguracji

3. Migracja dla istniejących usług lub nowa konfiguracja – wdrażamy w życie wszystkie ustalenia, jeśli trzeba przenosimy usługi (aplikacje, stronę internetową, pocztę) na nowy serwer

4. Szkolenie z obsługi – przygotujemy cię tak, abyś potrafił/a korzystać z usługi w podstawowych kwestiach. Magię zostaw nam. 

5. Wsparcie powdrożeniowe – nigdy nie zostaniesz sam po wdrożeniu usługi, jesteśmy tu dla was i odpowiemy na każde pytanie. 

6. Radość z korzystania z naszych usług 🙂

Potrzebujesz usługi hostingowej?

Specjalista z Działu Technicznego odpowie na wszystkie twoje pytania.

Masz pytania? Umów się na konsultację!

Oferujemy bezpłatną, 30 minutową konsultację. Zapytaj o co tylko chcesz.