Service Desk

Pomoc informatyczna dla klientów Serwis Passive lub indywidualnych

Najważniejsze informacje:

W obecnych czasach ciężko o branżę, która chociażby w niewielkim stopniu nie korzysta z zasobów technologii informacyjnej. Wiele firm rozwija się wykorzystując nieograniczone możliwości jakie daje IT. Wsparcie informatyczne jest więc nieuniknione. Pomoc informatyczna to nie tylko reagowanie na awarie czy utrzymywanie ruchu systemów teleinformatycznych. Oferujemy również wsparcie merytoryczne w zakresie IT, tak aby twoja organizacja mogła działać sprawnie i rozwijać się przy zastosowaniu nowoczesnych narzędzi.
Rozwiązujemy codzienne wyzwania, jakie stawia przed wami informatyzacja. Aplikacje, serwery, poczta..to dla nas sama przyjemność 🙂

ServiceDesk w Teleinspiro to nic innego jak pomoc informatyczna specjalistów z Działu Technicznego. Jesteśmy dostępni w godzinach 8:00-16:00, a także w awaryjnych sytuacjach poza godzinami pracy. 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Z pewnością znajdzie się mnóstwo powodów, dla których warto skorzystać z usługi ServiceDesk. Pomoc informatyczna przydaje się każdego dnia – bardzo często macie okazję się o tym przekonać na własnej skórze.
Skupmy się zatem na konkretach:

Wsparcie specjalistów na wyciągnięcie ręki

Dzięki łatwemu procesowi obsługi zgłoszeń w usłudze Serwis Passive, od ich realizacji dzieli cię tylko wysłanie wiadomości lub wykonanie telefonu do Specjalisty. My realizujemy zgłoszenie, ty skupiasz się na swojej pracy.

Bezpieczeństwo

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych i sprawdzonych technologii nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo danych twojej firmy. Robimy wszystko, by minimalizować sytuacje awaryjne, a w razie niespodziewanej sytuacji reagujemy w odpowiednim czasie.

Możesz na nas liczyć, kiedy tego potrzebujesz!

Każda branża ma inne, specyficzne wymagania. Wiemy o tym - dlatego jesteśmy elastyczni i jesteśmy dostępni zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz naszego wsparcia. Jesteśmy tutaj dla twojej firmy.

Szybka reakcja = oszczędność

Usługa w ramach umowy Serwis Passive określa dokładnie czas reakcji na odpowiedni typ zgłoszenia. Ustalamy również czas realizacji zgłoszenia, dzięki czemu twoja firma pracuje bez znacznego przestoju i tym samym oszczędza finanse. Ciągłość pracy systemów to dla nas priorytet.

Jak możesz skorzystać z ServiceDesk w ramach Serwis Passive?

Usługę ServiceDesk kierujemy do wszystkich, którzy potrzebują wsparcia w dziedzinie informatyki. Pomożemy zarówno w sprawach związanych z oprogramowaniem, sprzętem, sieciami. Realizujemy również zlecenia projektowe, a także wspieramy rozwój np. w ramach dofinansowań.
Pomoc informatyczna jest przydatna zarówno dla firm jak i dla klientów indywidualnych.

Współpraca z firmą umożliwia szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów związanych z pracą na urządzeniach, co pozwoli na utrzymanie płynnej pracy i zminimalizuje straty finansowe. 

Dla klientów indywidualnych usługa ServiceDesk to idealna opcja w przypadku problemów związanych np. z instalacją i konfiguracją oprogramowania, awariami sprzętu czy problemami z siecią domową. Dla klientów indywidualnych i dla firmy, które nie są naszymi stałymi klientami proponujemy tzw. pomoc na godziny – rozliczamy się za każdą rozpoczętą godzinę serwisową, a czas potrzebny na zrealizowanie konkretnej usługi ustalamy po rozmowie (telefonicznie, e-mailowo lub osobiście, zależnie od potrzeby).

Pomoc informatyczna dla klientów Serwis Passive:

Zrealizowanie usługi jest bardzo proste.
1. Zgłoszenie problemu: do wyboru za pomocą infolinii serwisowej lub za pomocą wiadomości e-mail.
W przypadku zgłoszenia telefonicznego, klient zostaje przekierowany do odpowiedniego Specjalisty (odpowiednia osoba analizuje problem i udziela pomocy). 
Przy zgłoszeniu za pomocą wiadomości e-mail, po opisaniu problemu przez klienta i przyjęciu przez nas zgłoszenia następuje jego zarejestrowanie w systemie. Specjalista odpowie w możliwie najszybszym czasie, udzieli pomocy lub zaproponuje dalsze kroki w celu rozwiązania zgłoszenia.
2. Zarejestrowanie i klasyfikacja zgłoszenia: Po zarejestrowaniu zgłoszenia w systemie i jego klasyfikacji przystępujemy do jego realizacji. Zostaniesz poinformowany o etapach realizacji. 
3. Realizacja. Większość zgłoszeń jesteśmy w stanie zrealizować bez angażowania klienta, jednak niektóre operacje wymagają udzielenia nam pewnych informacji lub udostępnieniu urządzenia fizycznie. Czasami dzwonimy do was, chcąc ustalić jak najwięcej szczegółów – tak, aby prawidłowo zdiagnozować powstałe problemy i sprawnie je rozwiązać. 
4. Zamknięcie zgłoszenia. Po realizacji zgłoszenia zostaniesz poinformowany o jego zakończeniu. 

 

Pomoc informatyczna dla klientów indywidualnych:

Potrzebujesz pomocy informatycznej? Daj nam znać!
Nasze godziny pracy to 8:00-16:00, jednak w awaryjnych sytuacjach oferujemy ci pomoc poza godzinami pracy. 

Skontaktuj się z nami, opisz problem a my znajdziemy rozwiązanie. Co ważne – nigdy nie zostawimy cię na lodzie w sytuacji trudnej. Jesteśmy tu aby wam pomóc.

Nasz numer: + 52 506 50 19. 

 

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoszenie możesz złożyć za pomocą infolinii serwisowej lub e-maila helpdesk@teleinspiro.com.

Im więcej informacji podasz w pierwszej wiadomości zgłoszeniowej, tym sprawniej pójdzie nam jego obsługa.
Jakie informacje są dla nas istotne?
Z jakiej firmy się kontaktujesz (możesz podać numer klienta, jeśli go znasz),
Od kiedy występuje problem (np. od wczoraj, od miesiąca, od zawsze)
Czy zgłoszenie dotyczy konkretnego użytkownika lub urządzenia, czy może dotyczy wszystkich? (np. nie działa jeden laptop, nie działa wszystkim poczta)
Czy znasz okoliczności w jakich występuje problem? (np. program nie uruchamia się na pulpicie zdalnym, nie działa poczta na laptopie z systemem Windows 11, nie mogę wysłać pliku, nie mam dostępu do folderu). Bardzo przydatne będzie, jeśli załączysz screeny, ukazujące występujący problem np. wyskakujący komunikat, błąd itp.
Poradnik jak wykonać screena na systemach Windows znajduje się TUTAJ.
Osoba do kontaktu w sprawie zgłoszenia (nie zawsze osoba, która zgłasza jest osobą do kontaktu)

Nasi specjaliści w dni powszednie pracują w godzinach 8:00-16:00.
Poza godzinami pracy również możemy pomóc, skontaktuj się z nami!
W przypadku zgłoszeń awaryjnych obowiązuje stawka godzinowa za każdą rozpoczętą godzinę.

Wszelkich informacji o statusie zgłoszenia udzieli przydzielony do niego pracownik Działu Technicznego – aby uzyskać informację podaj w wiadomości lub telefonicznie numer zgłoszenia tzw. numer ticketu (otrzymasz go w odpowiedzi na e-mail). W sprawach pilnych możesz również skontaktować się telefonicznie, pod numerem infolinii serwisowej.

Tak! Oferujemy wsparcie informatyczne także dla tych firm, które nie są naszymi klientami. Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami pod numerem:
+ 52 506 50 19