10 powodów, dla których warto wybrać telefon Yealink CP960

Wielu klientów zna i uwielbia innowacyjne produkty Yealink, są łatwe w użyciu i są bogate w wiele funkcji – Yealink CP960 nie jest wyjątkiem.  Z najnowszym Telefonem Yealink ważne rozmowy biznesowe przebiegną bez problemu.

Telefony konferencyjne dają możliwość osobom znajdującym się w różnych obszarach geograficznych w przenośni „spotkać się” przez telefon.  Współpracownicy mogą rozwiązywać pilne sprawy, współdziałać w projektach i wykorzystywać wkład i umiejętności wielu jednostek, nawet jeśli znajdują się wiele kilometrów od siebie.

Dlaczego Ty i Twoi klienci powinni przenieść się na model CP960? Jest 10 powodów!

telefon-yealink

1. Usłyszysz uczestników rozmowy jakby byli z wami w jednym pokoju
Nowy telefon Yealink CP960 charakteryzuje się krystaliczną jakością dźwięku. Wszystko dzięki  technologii Optima HD Voice od Yealink. Do tego rozwiązania od firmy Herman,  zapewniające naturalne brzmienie konwersacji. Ten telefon konferencyjny z całą pewnością wyróżnia się od reszty konkurencji pod względem głosu/dźwięku.

2. Odgłosy w tle to już przeszłość
CP960 poosiada technologię Noise Proof, która skutecznie eliminuje irytujące dźwięki tła np. szum klimatyzacji podczas rozmowy konferencyjnej.

3. Możesz swobodnie przemieszczać się podczas rozmowy
Z telefonem konferencyjnym Yealink CP960 możesz swobodnie chodzić po sali konferencyjnej. Telefon CP960 posiada około  sześciometrowy, 360 stopniowy zasięg chwytania dźwięku.
Potrzebny jeszcze większy zasięg? Dodaj bezprzewodowe mikrofony CPW90, które obsługują technologię DECT i będziesz mógł łapać dźwięk nawet 20 metrów.

4. Ekran jest większy i bardziej kolorowy niż kiedykolwiek
Jedną z charakterystycznych cech  CP960 jest piękny  5-calowy ekran dotykowy. Zapewnia on płynne działanie  telefonu, a  informacje na ekranie są czytelne i widoczne.

yealink1

5. Łatwiej rozpoznasz, kto mówi podczas konferencji
Yealink CP960 tworzy  „wirtualny pokój spotkań” dzięki opcji Yealink Pentagon Meeting Room. Funkcja Yealink Pentagon Meeting Room, pozwala ci tworzyć pokoje spotkań i bezpośrednio zapraszać i zezwalać na dołączenie kogoś do trwającej konferencji. Z funkcją Active Speaker możesz łatwo rozpoznać, kto mówi podczas połączenia telekonferencyjnego.

6. CP960 umożliwia połączenie z innego urządzenia
Yealink CP960 umożliwia dzwonienie z poziomu softfonu, czy smartfona, a połączenie i tak przyjdzie na telefon konferencyjny. Wszystko dzięki Hybrid UC Meeting.

7. Możesz dodawać aplikacje innych firm do CP960
Ponieważ Yealink CP960 posiada system operacyjny Android, możesz dzięki temu używać aplikacji innych firm z łatwością.

8. CP960 jest prosty w konfiguracji
Departamenty IT będą wdzięczne za Telefon CP960 ponieważ jest on bardzo łatwy do ustawienia. Model plug and play oszczędzi czasu na inne zadania twojemu departamentowi  IT.

yealink2

9. Dodatkowe funkcje pozwalają na większą elastyczność
Telefon konferencyjny CP960 posiada wiele dodatkowych funkcji, m.in. 10 godzinne nagrywanie rozmów, ma wbudowane Wi-Fi, połączenie z bluetooth.

10. Najważniejsze – zaoszczędzisz pieniądze
Ten telefon konferencyjny ulepszy twoją zdalną komunikacje do takiego stopnia, że będziesz mógł odbywać rozmowy konferencyjne wymagające podróży na miejscu. Zaoszczędzisz na kosztach podróży i udoskonalisz komunikacje w firmie. Masz szanse unowocześnić swoją salę konferencyjną – Yealink CP960 przenosi telekonferencję na nowy wyższy poziom!

Artykuł autorstwa:

Kryspin Maroszczyk